Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zaharova pohon se pala ruse dhe ukrainase i vazhdojnë negociatat onlajn

Pala ruse dhe ukrainase i vazhdojnë negociatat për zgjidhjen e situatës në Ukrainë në formatin onlajn, deklaroi sot zëdhënësja e Ministrisë ruse të Punëve të Jashtme, Marija Zaharova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle