Ballkan SQBallkan.portal SQ

Zaharova: Moska ka paralajmëruar SHBA-në që të mos ndërhyjë në zgjedhjet në Rusi

Moska ka dëshmi për përfshirjen amerikane në përgatitjet për zbatimin e zgjedhjeve për Dumën shtetërore dhe ka paralajmëruar Uashingtonin që të mos ndërhyjë në punët e brendshme të Rusisë. deklaroi zëdhënësja e MPJ-së ruse Marija Zaharova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle