0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Zaevit dhe Ciprasit do t’i dorëzohet Çmimi ndërkombëtar për paqe i Vestfalias

Ceremonia me rastin e ndarjes së Çmimit ndërkombëtar të paqes në Vestfali për kryeministrin Zaev dhe ish -kryeministrin grek Cipras do të fillojë në orën 11:00 të mëngjesit të sotëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle