0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zaevi u takua me biznesmenë dhe kryetarë të komunave të Polonisë

 Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut Zoran Zaevi sot priti një delegacion përfaqësues të komunitetit të biznesit të Republikës së Polonisë, si dhe një delegacion të prefektëve të këtij vendi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle