0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMKD-AL SQ

Zaevi për vizitë të fabrikës në zonën industriale “Saraj”

Kryeministri Zoran Zaev, zëvendëskryeministri i parë dhe ministri për Sistem Politik dhe Marrëdhënie mes Bashkësive, Artan Grubi, ministri i Financave Fatmir Besimi, ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi dhe kryetari i qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot do ta vizitojnë fabrikën me aktivitet industrial „One cable“ në komunën e Sarajit, njofton Pres shërbimi qeveritar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle