0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQ

Zaevi për “Ballkan të Hapur”: Derisa BE-ja nuk e përmbush premtimin, ne duhet të punojmë dhe ta përmirësojmë jetën

Derisa Evropa mendohet kur do ta realizojë atë që na e premtoi, ne nuk mund të presim, duhet të punojmë, duhet ta avancojmë jetën. Ne duhet çdo  atom të energjisë, çdo potencial të këtij vendi ta shfrytëzojmë, ndërsa kjo shtohet vërtetë me avancimin e bashkëpunimit me të gjithë, deklaroi kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle