0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Zaevi nga Demir Hisari: “Më e mira” sjellë ide të qartë dhe plan për zhvillim të çdo qyteti dhe të gjithë shtetit

- "Më e mira" sjellë ide të qartë dhe plan të qartë për zhvillimin e çdo qyteti, çdo vendbanimi, të gjithë shtetit, ndërsa nga ana tjetër, DPMNE ofron pasiguri të madhe, rrezik, dhe kërcënim, për kthimin e së kaluarës së errët, porositi sot kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev nga Demir Hisari në fillimin e fushatës "Më e mira për komunën time" e Koalicionit të kryesuar nga Lidhja Socialdemokrate.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle