0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zaevi në Tiranë në takim me kancelaren gjermane Angela Merkel

 Një delegacion qeveritar, i udhëhequr nga kryeministri Zoran Zaevi së bashku me zëvendëskryeministrin për Çështje Evropiane, Nikoll Dimitrovin dhe ministrin e Punëve të Jashtme, Bujar Osmanin mbërritën për vizitë pune në Tiranë, me ftesë së kancelares gjermane Angela Merkel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle