0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zaevi në hapjen e kopshtit të ri për fëmijë në Negotinë

Pas 39 viteve të plota , kopsht të ri për fëmijë "Temjanushka" u hap sot në Negotinë. Në të do të kujdesen dhe edukohen 169 fëmijë. Kryeministri Zoran Zaevi së bashku me Lupçen e vogël në mënyrë simbolike e çelën derën hyrëse të kopshtit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle