0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Zaevi në Çair: Kujdesemi për të gjithë, me projekte në vepër, esnafi do të ketë mundësi të reja për biznese

- Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, i shoqëruar nga kandidati për kryetar të Qytetit të Shkupit i koalicionit "Më e mira për komunën time" Petre Shilegov dhe bartëset e listave për këshilltarë të Qytetit të Shkupit, Sofia Pejkova dhe të Komunës Çair, Maria Kondovska pasdite u takua me banorët e Çairit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle