0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaevi dhe Mickoski i shtrinë dorën njëri- tjetrit për zgjedhje korrekte dhe demokratike

Kryeministri dhe lider i LSDM-së, Zoran Zaev dhe kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në fund të duelit të sontëm televiziv edhe krahas përplasjeve të ndërsjella mes veti i dhanë dorën njërit- tjetrit për zgjedhje lokale korrekte dhe demokratike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle