0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaevi dhe Gashi bisedojnë për hyrje të Alternativës në Qeveri (video)

Në Klubin e deputetëve në Shkup tashmë dy orë po zgjatë takimi i kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetari të Alternativës, Afrim Gashi për përfshirje të partisë në Qeveri dhe shumicën parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle