0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Zaevi dhe Gashi arritën në Klubin e deputetëve në takim për përfshirje të Alternativës në Qeveri (video)

Kryeministri Zoran Zaev dhe kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, sot pasdite arritën në Klubin e deputetëve në bisedime për përfshirje të partisë në Qeveri dhe shumicën parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle