Politikë SQ

Zaev – Zuter Tehada: Kemi marrëdhënie të shkëlqyera dypalëshe dhe vazhdojmë me realizimin e përbashkët të projekteve

Kryeministri Zoran Zaev sot gjatë një takimi lamtumirës me ambasadoren e Federatës Zvicerane Sibil Zuter Tehada theksoi veçanërisht angazhimin e saj, miqësinë e sinqertë dhe mbështetjen për projektet që përmirësojnë jetën e qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle