0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Zaev: Zgjedhjet lokale do të dërgojnë porosi se në cilin drejtim duhet të vazhdojë të lëvizë vendi

- Zgjedhjet lokale më 17 tetor janë të rëndësishme sepse qytetarët do të dërgojnë porosi se në cilën rrugë duhet të lëvizë Maqedonia e Veriut dhe të thonë se në cilin drejtim duhet të vazhdojmë, deklaroi kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në lajmet e TV Sitell.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle