0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zaev-Xhaferoviq: Maqedonia e veriut dhe BeH-ja kanë një të kaluar të përbashkët dhe përcaktim për një të ardhme të përbashkët

Maqedonia e Veriut dhe Bosnja e Hercegovina kanë shumë lidhje të afërta nga e kaluara, por edhe përcaktime për një të ardhme të përbashkët, konkluduan në takimin e sotëm kryeministri Zoran Zaevi dhe anëtari i presidencës së BeH-së, Shefik Xhaferoviqi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle