0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Vlerat e OKB-së ngelen të përjetshme dhe aktuale

Vlerat e organizatës së Kombeve të Bashkuara ngelen të përjetshme dhe aktuale, shkruan kryeministri Zoran Zaev, në profilin e tij në Fejsbuk me rastin e 24 tetorit ditës së themelimit të OKB-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle