0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zaev: Vitin e Ri ta shohim si kapitull të ri të komunitetit tonë

Kryeministri Zoran Zaev në prag të festave të Vitit të Ri dërgoi një mesazh urimi për të gjithë qytetarët duke uruar që Viti i Ri 2022 t'u sjellë shumë arritje të mbushura me shëndet, gëzim dhe lumturi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle