0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: Vetësakrifica e vullnetarëve na frymëzon të zgjerojmë misionin e vullnetarizmit dhe solidaritetit

Këtë vit, në Ditën Ndërkombëtare të Vullnetarizmit – 5 Dhjetor, vullnetarëve u bëjmë nderime për përkushtimin e tyre të palodhur dhe dashurinë e pakushtëzuar në shumë procese për të mirën e komuniteteve, shoqërisë dhe në mbështetje të shumë prej tyre. bashkëqytetarët tanë të cilët nuk duhet të neglizhohen, ka shkruar kryeministri Zoran Zaev në profilin e tij në Fejsbuk.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle