0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Vendimi për koalicione dhe mbështetje për zgjedhjet lokale do të varet edhe nga personat e kandiduar

Kryeministri Zoran Zaev thotë se vendimi për atë se si do të dilet në zgjedhjet lokale në të gjitha komunat, e madje edhe në Tetovë, dhe nëse LSDM do ta mbështesë dikë, do të varet nga personat të cilët do të kandidojnë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle