0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev: Vendimet e guximshme sjellin paqe dhe ndërtojnë miqësi të përhershme

Vendimet e guximshme sjellin paqe dhe ndërtojnë miqësi të përhershme, ka porositur kryeministri Zoran Zaev në publikimin në Fejsbuk.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle