0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Tragjedia në Tetovë të mos përdoret për përfitime politike

Kryeministri dhe lider i LSDM-së, Zoran Zaev në duelin e sotëm televiziv me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski në Kanal 5 edhe njëherë përsëriti se do t’i presë rezultatet nga hetimi për tragjedinë në spitalin modular të Tetovës, e madje më pas do të sjellë vendim për dorëheqjet e ministrit Venko Filipçe dhe zëvendësit të tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle