0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Zaev: Toleranca, së bashku me respektimin e dallimeve dhe njohjen e të drejtave të të tjerëve, janë në themelet e “Një shoqërie për të gjithë”

Toleranca, së bashku me respektimin e dallimeve dhe njohjen e të drejtave të të tjerëve,  janë në themelet e "Një shoqërie për të gjithë". Republika e Maqedonisë së Veriut e ndërtoi këtë vlerë  dhe përfitim të madh,  të cilin sot e njeh gjithë bota dhe e rëndësishme është ta ruajmë dhe kujdesemi, shënoi kryeministri Zoran Zaev në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle