0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Të kemi kujdes të gjithë dhe t’i parandalojmë të gjitha rreziqet të cilat mund të shkaktojnë zjarr

– Pyjet digjen lehtë, ndërsa shuhen rëndë – porosis që të kemi kujdes të gjithë, ta vëmë sigurinë në vend të parë dhe t’i parandalojmë të gjitha rreziqet të cilat mund të shkaktojnë zjarr, shkroi kryeministri Zoran Zaev në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle