0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Zaev: Tani më e rëndësishme është të bashkohemi

Qytetarët na dërguan mesazh dhe ne atë mesazh duhet ta dëgjojmë, ta kuptojmë dhe të veprojmë sipas tij. Populli dëshiron të shohë rezultate më të mira, por nga ana e kundërt po kanoset e keqja. Ne jemi lufta kundër së keqes. Të gjithë ne, secili prej nesh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle