0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev ta ndryshojë vendimin, apelojnë bashkëpartiakët e tij, partnerët e koalicionit dhe përfaqësuesit ndërkombëtarë

Dorëheqja e kryeministrit Zoran Zaev është e shpejtuar dhe e sjellur në moment emotiv, vlerësojnë shumë bashkëpartiakë të tij, partnerë të koalicionit, por edhe politikanë të lartë nga bashkësia ndërkombëtare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle