0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev: Sundimi i së drejtës dhe ligjeve është i barabartë për të gjithë, vazhdimisht i ndjekim rekomandimet nga trupat e pavarur të antikorrupsionit

Fokusi i Qeverisë ishte t’i shfrytëzojmë të gjitha veglat e suksesshme ndërkombëtare për luftën kundër krimit dhe korrupsionit dhe kemi shumë rezultate të mira. Raportin e “Transparensi Internashenall” e pranojmë si një nxitje për të shkuar hap pas hapi sipas udhëzimeve që na i jep”, nënvizoi Kryeministri Zoran Zaev në emisionin “Konflikt Zoun” të “Dojçe Vele”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle