0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Sot ligjet vlejnë për të gjithë, sistemi po përballet edhe me peshqit e mëdhenj dhe të vegjël

Lufta me korrupsionin vazhdon, askush nuk do të kursehet. Sistemi po përballet edhe me peshqit e mëdhenj, edhe të vegjël, çdo ditë dërgohet porosia se ligji vlen njejtë për të gjithë, porositi sot kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle