0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: Solidariteti funksionon, të rëndësishme janë vlerësimet që do të bëhen sot në mëngjes për shkak të veprimit të helikopterëve

Jemi të bashkuar dhe po bëjmë gjithçka mundemi. Prioritet janë jetët e njerëzve, janë nëntë njerëz që kanë thithur tym dhe ndodhen për mjekim në spital. Nuk kemi jetë të rrezikuara, deklaroi mbrëmë kryeministri Zoran Zaev, i cili ishte për vizitë në Koçan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle