0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQ

Zaev: Solidariteti funksionon, me rëndësi janë vlerësimet që do të bëhen në mëngjes për shkak të intervenimit të helikopterëve

Jemi të bashkuar dhe bëjmë gjithçka që mundemi. Prioritet janë jetët e njerëzve, ka rreth nëntë njerëz që kanë thithur tym dhe janë në mjekim në spital. Nuk janë të rrezikuara jetët e njerëzve, ka theksuar kryeministri Zoran Zaev i cili ka qenë për vizitë në Koçan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle