0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Zaev: Shumica parlamentare e LSDM-së do të rritet pas zgjedhjeve lokale

Kryeministri dhe kryetari i LSDM -së Zoran Zaev në lidhje me paralajmërimet e liderit të opozitares VMRO-DPMNE Hristijan Mickoski për shumicën parlamentare, vlerësoi se nuk ka baza natyrore politike për këtë dhe siç tha ai, pa marrë parasysh sesi lëvizin numrat.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle