0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zaev – Shmid: Kryesimi i Maqedonisë së Veriut me OSBE-në në vitin 2023 është njohje e politikave për bashkëpunim dhe dialog

Butoni Kthehu në krye
Mbylle