0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQ

Zaev: Së bashku mundemi shumë, pres në “Ballkanin e Hapur” të bashkëngjiten edhe të tjerët

Ballkani tashmë nuk është një bombë e tempuar, por simbol i miqësisë, ndërsa nisma rajonale "Ballkani i Hapur" tani na krijon mundësi të bëjmë shumë dhe vetë ta përmirësojmë cilësinë e jetës së qytetarëve, deklaroi kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaevi, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle