0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev-Rexhepi: Vullneti i popullit për jetë paqësore dhe bashkëjetesë edhe më tej do të shprehet përmes shumicës së qëndrueshme demokratike në Kuvend

Përkushtimi i përbashkët për ruajtjen dhe forcimin e reformës dhe kursin evropian të vendit, si përcaktim i shumicës dërrmuese të qytetarëve të vendit tonë, u konfirmua sot në takimin e kryeministrit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe deputetit të Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle