0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev, Rama dhe Vuçiq sot dhe nesër në Shkup në kuadër të Forumit ekonomik për bashkëpunim rajonal

Në Shkup sot dhe nesër do të mbahet iniciativa për bashkëpunim, e njohur si "mini Shengen", ku do të marrin pjesë kryeministrat e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe ai i Shqipërisë, Edi Rama dhe presidenti serb, Aleksandar Vuçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle