0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev premtoi fushatë pozitive dhe përkushtim paszgjedhor ndaj zhvillimit më të madh lokal ekonomik

Kryeministri Zoran Zaev në ditën e sotme të parë të fillimit të fushatës për zgjedhjet e ardhshme lokale premtoi se si parti dhe koalicion do të zhvillojnë fushatë pozitive e cila do të kahëzohet drejt asaj që ishte bërë deri më tani, por edhe drejt planeve të ardhshme për mbështetje të vetëqeverisjeve lokale dhe për zhvillim më të madh ekonomik lokal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle