0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: Politikat e suksesshme ekonomike të Qeverisë japin rezultate

Investimet, punësimet dhe pagat më të larta e ndryshojnë jetën për më mirë. Qeveria vazhdon me punë të përkushtuar dhe politika të mira ekonomike për ngritjen e standardit të jetesës, njoftoi kryeministri Zoran Zaev në Fejsbuk.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle