0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Zaev: Përpiqemi që shoqëria jonë t’i pranojë në tërësi politikat për afirmimin dhe përfshirjen e gjuhës së shenjave

- Kryeministri Zoran Zaev përmes një videoporosie e uroi Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës së Shenjave, 23 Shtatori, me çka porositi se përpiqemi që shoqërinë tonë në tërësi që t'i pranojë politikat për afirmimin dhe gjithpërfshirje e gjuhës së shenjave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle