0_Maqedoni.Portal SQ0_Sport,Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQSport SQ

Zaev: Përgëzoj futbollistët tanë, krenohemi për këtë sukses!

Fitojmë shansin historik për t'u kualifikuar në Kampionatin botëror në futboll! I përgëzoj futbollistët tanë që na çojnë në balotazh dhe që na e ofruan këtë gëzim, ka shkruar sonte kryeministri Zoran Zaev në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle