0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev për “Politika”: Ballkan i Hapur është përforcues i agjendës tone evropiane

"Ballkan i Hapur" është plotësues, e jo kundër Bashkimit Evropian. Ai është përforcues i agjendës sonë evropiane, me ç’rast të gjitha tre vendet mbeten të përkushtuar në agjendat dhe angazhimet e tyre për hyrje në BE, shkroi kryeministri Zoran Zaev në tekstin e tij autorial “Popujt tanë kanë rrugë të njëjtë" të publikuar në gazetën serbe "Politika".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle