0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zaev: Pas 50 viteve ripërtërihet lidhja rrugore e cila i lidhë bukuritë e Prespës dhe Ohrit

Kryeministri Zoran Zaev në kuadër të vizitës së tij të punës në Rajonin e Ohrit-Prespës kontrolloi rikonstruimin e rrugës rajonale Resnjë-Ohër, në aksin nga Otesheva drejt kyçjes në rrugën Ohër-Shën Naum përmes parkut nacional “Galiçica”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle