0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: Parlamenti ta mbështesë reformën e administratës

Shifra e administratës po zvogëlohet dhe atë e konfirmojnë të gjitha shifrat zyrtare. Por, shteti duhet të vazhdojë me racionalizimin dhe profesionalizmin e saj, tha sot kryeministri Zoran Zaev, duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle