0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniPartitë politike SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Zaev: Parimisht LSDM-ja në rreth të dytë do të mbështesë kandidatët e partnerëve të koalicionit

Gjithkund ku LSDM-ja nuk ka kandidatë për kryetarë të komunës në rreth të dytë nga zgjedhjet lokale 2021, dhe nga e kundërta është opozita, mbështetja e anëtarësisë sonë do të jetë për partnerët e koalicionit, deklaroi kryetari i LSDM-së Zoran Zaev i cili sot ishte në Ohër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle