0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zaev: Opsioni për teste PCR për hyrje në qendrat tregtare dhe kafenetë do të shkaktonte turma në pikat dhe mundësi për përhapjen e virusit

Nuk janë vendosur teste falas për hyrje në objektet e hotelerisë dhe në qendrat tregtare për ata qytetarë të cilët për arsye mjekësore për momentin nuk mund të vaksinohen sepse kjo do të mund të shkaktonte turma në pikat për testim dhe kjo të krijojë një atmosferë për përhapjen e virusit, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaevi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle