0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev-Ollçak: Maqedonia e Veriut ka klimë të shkëlqyer të biznesit dhe mundësi për zhvillimin e kompanive të cilat janë orientuara ndaj inovacioneve

Maqedonia e Veriut është vend me klimë të shkëlqyer afariste ku kompanitë kanë mundësi për planifikim afatgjatë dhe zhvillim të investimeve, është konkludimi nga takimi i kryeministrit Zoran Zaev me drejtorin e përgjithshëm ekzekutiv të “Filip Moris Interneshënal”, Jacek Ollçak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle