0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev: Nuk mendohet për shtyrjen e regjistrimit

Kryeministri Zoran Zaev sot ka deklaruar se nuk mendohet shtyrja e fillimit të Regjistrimit të popullsisë, amvisërive dhe banesave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle