0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zaev: Nuk ka fjalë ngushëllimi për prindërit fëmijët e të cilëve humbën jetën, as edhe për të gjithë qytetarët e Kosovës

Kryeministri Zoran Zaev në emër të tij dhe të qeverisë së Maqedonisë së Veriut ka shprehur keqardhje për tragjedinë e tmerrshme që ndodhi në Kosovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle