0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Zaev: Krijuam vende të reja të punës, ndërtojmë edhe infrastrukturë dhe parqe të reja

Ju ishit këtu kur luftuam me regjimin, tani jeni këtu kur krijojmë një të ardhme të bukur. Të ardhme të bukur ka shteti, por edhe çdo komunë dhe çdo lagje, theksoi lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, në tribunën e sontme me qytetarët në komunën e Kisela Vodës në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle