0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zaev në takim me delegacionin e BERZH

Kryeministri Zoran Zaev, së bashku me zëvendëskryeministrin përgjegjës për çështjet ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investimet, Fatmir Bytyqi, dhe ministri i Financave Fatmir Besimi, pritën sot një delegacion të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), e cila sot dhe nesër merr pjesë në konferencën ndërkombëtare "Rimëkëmbja dhe rritja ekonomike pas Kovid" e organizuar nga Ministria e Financave.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle