0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zaev në promovimin e paraleles “Teknik farmaceutik në industrinë farmaceutike”

Kryeministri Zoran Zaev sot do të marrë pjesë dhe do të flasë në promovimin e paraleles “Teknik farmaceutik në industrinë farmaceutike” në Shkollën e mesme të mjekësisë të Qytetit të Shkupit “Dr. Pançe Karagjozov”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle